Co i gdzie finansujemy

Największa oferta usług medycznych i klinik

Nikt nie lubi wielomiesięcznego oczekiwania, gdy sprawa dotyczy zdrowia i życia. Nikt nie lubi być traktowany przedmiotowo, gdy korzysta z czegoś, co mu się należy. Za to każdy chce się czuć komfortowo podczas wizyty u lekarza. Każdy chce być traktowany z atencją w gabinecie medycznym.

Mamy na to sposób! Proponujemy Ci kredyt ratalny na usługi medyczne, zabiegi upiększające i zakup sprzętu rehabilitacyjnego. Małym kosztem sfinansujesz nim każdą procedurą medyczną – bez kolejek, bez nerwów, w wybranej przez siebie placówce prywatnej na terenie całego kraju , w której wreszcie poczujesz się jak Pacjent.
Nie znasz takiej? Daj nam znać. Dla Twojej wygody pomożemy Ci znaleźć klinikę w pobliżu Twojego miejsca zamieszkania.

co-i-gdzie-finansujemy-800x300

Musisz już teraz wstawić endoprotezę stawu biodrowego? Nie możesz dłużej czekać na operację jaskry? Masz dość chrapania męża? A może chcesz urodzić w klinice, w której poczujesz się bezpiecznie, a fachowa kadra i pełen empatii personel zadbają o to, by rozwiązanie było przeżyciem najmilej wspominanym w Twoim życiu? Czy też Twoim priorytetem jest piękny uśmiech, którym zrobisz dobre wrażenie na czekającym Cię za kilka tygodni ważnym wydarzeniu?

Rodzaj leczenia ani cel zabiegu nie mają znaczenia. W CredoMedica finansujemy praktycznie wszystkie zabiegi i badania – poczynając od stomatologicznych, poprzez okulistykę, laryngologię, chirurgię, ginekologię, położnictwo, urologię, ortodoncję, bariatrę, ortopedię i inne. Kredyt możesz również przeznaczyć na konsultacje u lekarzy specjalistów, usługi z zakresu chirurgii plastycznej, rehabilitację czy diagnostykę. W ten sposób możesz wielokrotnie opłacić wczasy odchudzające, ale też pobyt w szpitalu, sanatorium, ośrodku SPA czy na farmie urody. Naszym kredytem pokryjesz także koszty przeszczepu włosów, zakupu sprzętu w sklepach medycznych oraz u optyka, a także abonament medyczny!

Liczy się Twoje dobro i Twoja potrzeba bycia zdrowym, sprawnym, pięknym.
Z chęcią pomożemy urzeczywistnić te plany.

UWAGA!

Jeśli wybrana przez Ciebie instytucja nie posiada systemu ratalnego CredoMedica, poinformuj nas o tym lub poproś lekarza o kontakt z nami. Zajmiemy się resztą. Za Ciebie wypełnimy wszelkie formalności. Wszystko dla Twojej wygody.

3 KROKI DO UZYSKANIA FINANSOWANIA RATALNEGO

 1. Zadzwoń na infolinię 733 000 778
  lub wypełnij poniższy formularz

 2. Konsultant CredoMedica skontaktuje się z Tobą, aby omówić szczegóły i warunki Kredytu Medycznego
 3. Kurier dostarczy Ci umowę do podpisania

Nie czekaj! Wypełnij i złóż poniższy wniosek kredytowy!

 • Dane o planowanej usłudze medycznej

 • Zabieg (usługa)Wnioskowana kwota 
  Add a row
  Podaj nazwę usługi i kwotę (minimum 300 PLN)
 • Please enter a value between 6 and 60.
  Podaj ilość rat z przedziału od 6 do 60
 • Dane osobowe

 • Źródło dochodu

 • wpisz sumę rat pożyczek i kredytów spłacanych co miesiąc

Comments are closed.