O nas

CredoMedica

Naszą firmę tworzą specjaliści z 25-letnim doświadczeniem w branży finansowej, którzy bardzo dobrze orientują się w realiach rynku zdrowia w Polsce. To sprawia, że doskonale znamy Twoje potrzeby w tym zakresie. Z nami uzyskasz natychmiastowy dostęp do wysokiej jakości usług medycznych i zabiegów estetycznych przy stosunkowo niskich kosztach, które nie będą dla Ciebie ciężarem. Pomożemy Ci sfinansować nawet największe wydatki związane z powrotem do zdrowia czy poprawą urody.

Możesz nam zaufać. Współpracujemy z renomowanymi i znanymi bankami, podlegającymi kontroli państwowego regulatora finansowego (KNF). To gwarantuje Ci bezpieczeństwo danych i daje pewność profesjonalnej obsługi na każdym etapie współpracy.

Sami jesteśmy pacjentami i chcemy być traktowani zgodnie z najlepszymi standardami, dlatego u nas możesz liczyć na indywidualne podejście. Dołożymy wszelkich starań, by znaleźć rozwiązanie najlepiej dopasowane do Twoich potrzeb i możliwości oraz udzielić Ci realnej pomocy w jak najkrótszym czasie.

Przekonaj się! Nie zwlekaj, bo szkoda zdrowia na czekanie! Wystarczy, że wypełnisz formularz lub wykonasz jeden telefon.

25 lat doświadczenia

Z powodzeniem działamy na polskim rynku usług finansowych. Nasz zespół tworzą fachowcy z 25-letnim doświadczeniem w branży finansowej.

Ponad 1000 Klientów

Zadowolenie naszych Klientów motywuje nas do jeszcze większej pracy nad ofertą i jakością usług. Powracający klienci są dla nas największą rekomendacją.

Lider na rynku

Finansujemy wszystkie dziedziny medycyny. Mamy czołową pozycję na rynku kredytów ratalnych, w ofercie medycznej jesteśmy liderem.