Opinie o CredoMedica

Oferta CredoMedica to świetna propozycja dla tych, którzy nie chcą albo nie mogą czekać. Wszystko odbywa się bardzo sprawnie. Realizacja procedur od pierwszego telefonu konsultanta do chwili zorganizowania zabiegu trwa góra kilka dni.

Wielką zaletą CredoMedica jest szeroki zakres finansowanych usług. Niedawno zaczęłam pracę na stanowisku kierowniczym. Dobry wygląd jest moim narzędziem pracy. Postanowiłam w niego zainwestować i wstawić korony pełnoceramiczne.

Nie musiałam jednak wydawać oszczędności, bo raty okazały się niskie. Dzięki kredytowi ratalnemu na leczenie mogłam w tym samym roku poprawić stan uzębienia i wyjechać na wakacje. Z niczego nie musiałam rezygnować.

Monika Chojecka (Legnica),

Pracuję fizycznie i nie mam umowy o pracę, co zwykle przy staraniach się o pożyczkę stanowi duży problem. Na szczęście w CredoMedice akceptują różne źródła zarobków, także te zagraniczne. Można też je łączyć, by poprawić zdolność kredytową.
By uzyskać 10 tys. zł na dwa zabiegi związane z leczeniem zespołu cieśni nadgarstków, wystarczyło tylko telefonicznie potwierdzić dane osobowe i złożyć oświadczenie o dochodach. Nie musiałem nigdzie jeździć ani przedstawiać żadnych dokumentów finansowych z zakładu pracy. Umowę otrzymałem kurierem i taką samą drogą ją odesłałem.
Już jestem dogadany w kwestii drugiej operacji w tej samej klinice. Dzięki temu szybciej odzyskam sprawność i będę mógł wrócić do pracy.

Tomasz Kułyk (Nowy Sacz),

Jestem żywym dowodem na to, że CredoMedica pomaga każdemu. Mam niską emeryturę, ale mimo to ją zaakceptowali i wreszcie mogłam poddać się operacji zaćmy, która uratowała mnie przed ślepotą.
Konsultant pomógł mi dopasować raty do moich niskich świadczeń. Dzięki temu spłata kredytu nie jest dla mnie aż takim obciążeniem. Nie muszę się martwić, że zabraknie mi na comiesięczny wykup leków.
O możliwości sfinansowania zabiegu w ten sposób dowiedziałam się u lekarza. Tam też wstępnie wyjaśniono mi, na czym to polega. Później zadzwoniłam pod wskazany numer. Doradca miał do mnie dużą cierpliwość. Wytłumaczył wszystko krok po kroku, rozwiał wątpliwości. Nie wahałam się więc przy podpisywaniu dokumentów.

Marianna Stawicz (Opole),

Pomogli mi bardzo szybko i kompleksowo. Za jednym zamachem uzyskałam pieniądze na turnus rehabilitacyjny jak i również na zakup sprzętu medycznego. Decyzję podjęłam z pełną świadomością, ponieważ konsultant już podczas rozmowy telefonicznej przedstawił szczegóły umowy i wysokość raty.
Po poważnym wypadku nie mogłam dojść do siebie. Do niczego nie miałam głowy. Samodzielne organizowanie wyjazdu do sanatorium i późniejszego zakupu specjalistycznego łóżka było ponad moje siły. W CredoMedica wszystkim się zajęli. Ja musiałam tylko podpisać dokumenty, co zrobiłam jeszcze przed wyjściem ze szpitala, bo umowy dostarczają wszędzie. Po powrocie do domu tak potrzebne mi łóżko już na mnie czekało!

Mariola Marciniak (Gdansk),

Skorzystałem ze wsparcia CredoMedica z kilku powodów. Jednak przy podejmowaniu decyzji najbardziej liczyły się dla mnie dwie kwestie: duża dostępność interesującej mnie usługi medycznej i niskie koszty pożyczki.
W placówce publicznej w moim mieście na wstawienie endoprotezy stawu biodrowego musiałbym czekać prawie dwa lata. Psychicznie byłem już zmęczony tym bólem i całą sytuacją. Do tego groził mi wózek i totalne unieruchomienie, a nie mogłem sobie pozwolić na przerwę w pracy.
CredoMedica współpracuje z wieloma klinikami w różnych miejscowościach, także tych mniejszych. Nie trzeba jechać na drugi koniec kraju ani nawet do sąsiedniego województwa, żeby móc poddać się operacji w ciągu kilku dni od załatwienia formalności.

Roman Czarnecki (Sieradz),

Gdyby nie CredoMedica, nie spełniłoby się nasze marzenie o posiadaniu dziecka. Dzięki kredytowi stać nas było na sfinansowanie całościowego leczenia niepłodności, w tym badania genetyczne. Dziękujemy i szczerze polecamy tę ofertę wszystkim niezamożnym osobom!
Już podczas pierwszej rozmowy z doradcą CredoMedica spotkaliśmy się z dużym zrozumieniem i empatią. Kontakt z ich strony nastąpił bardzo szybko. Konsultant jasno przedstawił wymagania. My nie musieliśmy zaprzątać sobie głowy żadnymi papierami. Teraz jesteśmy szczęśliwymi rodzicami i spokojnie spłacamy sobie niewysokie raty, bo kredyt udało się rozłożyć na maksymalny okres.

Ada i Jan Rogalscy (Leszno),